Shoot Creative Wedding uit Best heeft ruim dertien jaar ervaring op het gebied van trouwfilms. Wij leggen de dag vast zoals hij is, met pure en ongedwongen beelden, in een heldere naturel stijl. Bruidsparen prijzen onze nabewerking, vooral in het gebruik en de daarbij behorende timing van de muziek. Binnen onze stijl hebben wij veel aandacht voor álle gasten. Kortom: We vertellen het échte verhaal waarin we je terugbrengen naar de grote dag. Ook beschikken wij over een drone voor nét dat beetje extra in de films!

Voor ons is jullie bruiloft, jullie verhaal. Dát is wat wij graag willen vertellen. Maar wij gaan deze dag ook vooral op zoek naar de kleine verhaaltjes daaromheen. Daar zitten vaak de mooiste verborgen pareltjes. Wanneer we dit in de nabewerking allemaal samenvoegen, zien wij jullie verhaal tot leven komen. Doordat we daarbij gebruik maken van de muziek die op deze dag voor jullie centraal staat, zullen jullie uiteindelijk echt weer even terug gaan in de sfeer, emotie en blijdschap van de bruiloft als jullie uiteindelijk de film terugzien.

In een (vrijblijvend) kennismakingsgesprek zorgen we dat we de grote dag tot in de puntjes begrijpen zodat we écht alles dat belangrijk is vast kunnen leggen.

Wij onderscheiden ons bij Shoot Creative Wedding vooral in de nabewerking. We leveren altijd een teaser binnen 48 uur , een compilatie van 4-6 minuten en daarbovenop nog twee compilaties van 10-20 en 30-40 minuten afhankelijk van hoelang wij op jullie dag aanwezig zijn. Hierin zitten bijvoorbeeld ook alle speeches, stukjes en geloftes. Dit alles perfect afgestemd op de muziek die op jullie dag belangrijk was. Ook leggen wij de ceremonie compleet vast met twee camera’s en een microfoon zodat we daar ook nog eens een integrale film van kunnen uitleveren.

54 Ervaringen

10101

Via vrienden zijn we bij Wesley terecht gekomen als Videograaf voor onze bruiloft. Vanaf het kennismakingsgesprek was er meteen een klik. Hij heeft samen met ons een basis voor het draaiboek gemaakt qua planning en ons een geweldige start gegeven om met onze bruiloft aan de slag te gaan. Alle communicatie verliep soepel en op de dag zelf was hij super vriendelijk en professioneel aanwezig.

Vanaf het moment dat we daarna de eerste beelden zagen kregen we kriebels in onze buik. Wauw! Alles is zo mooi en puur vastgelegd, helemaal zoals onze dag ook was. Vanaf het begin tot het einde kloppen de beelden bij hoe wij het beleefd hebben.

Dankjewel voor deze blijvende herinnering die we zeker nog vaak gaan terugkijken. Je bent een topper!

10101

Via familie zijn wij bij Wesley terechtgekomen. Bij het eerste gesprek hadden we meteen een super goed gevoel. Wesley was heel geïnteresseerd in onze plannen en hij heeft ons veel geholpen bij het opzetten van het draaiboek. Hij gaf hierbij tips waar rekening mee te houden, omdat hij hier natuurlijk veel ervaring mee heeft. Dit was voor ons een mooi startpunt. Tijdens onze bruiloft is Wesley samen met zijn vrouw Kim komen filmen. Alles is precies zoals afgesproken gelopen en we voelden ons heel erg onszelf in hun bijzijn. Daar ligt volgens ons hun grote kracht, je voelt je snel op je gemak en het verloopt allemaal erg natuurlijk. Toen we de eerste beelden ontvingen (de dag na de bruiloft) waren we meteen omvergeblazen door de kwaliteit! Nu we alle beelden in ons bezit hebben en ook hebben getoond aan onze familie en vrienden, beseffen we ons nog meer hoe waardevol de beelden zijn. Daar zijn we Wesley en Kim ontzettend dankbaar voor. Bij het zien van de beelden herleven we keer op keer onze bijzondere dag. Al met al een fantastische ervaring!

van Heugten Wesley van Heugten
Dankjullie wel! Het was een geweldige dag om bij te zijn, met een top beeldteam! Fijn dat jullie dit zo hebben ervaren!
27-11-24
10101

Wesley heeft onze bruiloft op film vastgelegd en wat zijn wij daar ontzettend dankbaar voor, want we kijken daarmee werkelijk terug op de mooiste dag van ons leven. De belangrijkste momenten zijn zo mooi op beeld vast gelegd en we hebben in totaal 5 verschillende video’s gekregen die ook heel mooi gemonteerd zijn met de muziek op de juiste momenten. Wat hebben wij genoten om dit terug te kijken en wederom traantjes weggepinkt.

Naast de mooie resultaten telt ook de sfeer die een professional op je bruiloft en in de voorbereidingen met zich meebrengt en daarover zijn we ook zeer te spreken over Wesley. In de voorbereidingen fijne gesprekken gehad, een leuke kennismaking en ook zeker hele nuttige tips die ons heel erg hebben geholpen bij de tijdsindeling van onze dag. Iets waar je als onwetende niet bij stil staat, waar je ook een weddingplanner voor in kan huren, maar wij kregen deze tips er gratis bij en dit was voldoende om het verder weer zelf te kunnen organiseren! Op de bruiloft heb je bijna niet gemerkt dat hij er is geweest, wat wij als prettig hebben ervaren, hij ging op tussen onze gasten en bij het klaarmaken van onszelf is hij heel vriendelijk en weet hij je op je gemak te stellen ondanks de zenuwen die je dan soms hebt.

Kortom wij raden Wesley 100% aan als je een spontane en vriendelijke videograaf zoekt die tijdens je dag zonder dat je het merkt de mooiste beelden vastlegt en daar een geweldige montage van films van maakt.

van Heugten Wesley van Heugten
Super bedankt! Dit gaat toekomstig bruidsparen ook enorm helpen in de keuze voor een videograaf! Het ga jullie goed in Aruba!
27-11-24
10101

Op 24 oktober 2024 zijn wij getrouwd en Wesley heeft onze dag prachtig vastgelegd. Dankzij Wesley kunnen we onze trouwdag tot in de kleinste details opnieuw beleven. Hij heeft echt de sfeer, emoties en ook die onverwachte, spontane momenten prachtig vastgelegd. Wesley is warm, enthousiast en duidelijk in zijn contact. Hij houdt alles professioneel en komt met creatieve ideeën, aangepast op onze wensen. Het contact met Wesley zorgde bij de 1e meeting al voor 100% vertrouwen! Hij werkt snel en secuur en mochten binnen 12 uur al onze eerste teaser ontvangen, welke prachtig gemonteerd was!

Zijn hoogwaardige manier van filmen en monteren is zeldzaam en echt van topklasse! We zijn enorm trots op het vakmanschap dat Wesley in zijn werk legt. Zijn oog voor detail, het vastleggen van emoties én het gevoel voor humor dat hij toevoegt, maken zijn stijl uniek. De keuze en timing van de muziek zorgden voor perfecte overgangen en gaven de film zoveel sfeer. Wij hadden veel “bombastische” musicalnummers, en zelfs daarmee weet Wesley een perfecte montage te creëeren! We waren dus blij verrast hoe hij onze favoriete musicalnummers zo vrolijk heeft verwerkt – alles viel mooi samen in een heel persoonlijk en vrolijk geheel. En dan als kers op de taart: de diverse video’s, waaronder de lange trouwfilm, korte trouwfilm, de ceremonie, prachtige trouwclip en teaser werden prachtig verpakt in een stijlvol doosje thuisbezorgd op een mooie USB, wat de beleving helemaal compleet maakte.

We waren verrast door de vele cameraperspectieven die Wesley heeft gebruikt – elk shot gaf een nieuwe dimensie aan het verhaal van onze dag. Het was ook bijzonder om de reacties van onze gasten terug te zien; dat raakte ons enorm en zorgde voor een heleboel emotie en een zeker de nodige tranen van geluk! De montage was super strak en creatief gedaan, vooral in de korte trouwfilm die zo vloeiend in elkaar overging. Een aantal momenten waren we zelfs al bijna vergeten, of hadden we niet meegekregen en dankzij de video’s van Wesley kwamen ze weer helemaal tot leven. We hebben echt hard gelachen bij de onbewaakte gedeeltes met onze gasten, waarin de muziek perfect op de beelden was afgestemd! Dat hebben we meteen meerdere keren teruggespoeld!

Kortom, we bedanken Wesley voor zijn hoogwaardige werk, professionaliteit, oog voor detail en zijn pure vakmanschap! Zijn werk is echt van uitzonderlijke kwaliteit en heeft onze herinneringen op een schitterende manier vastgelegd. We kunnen hem niet genoeg aanraden!

Etienne & Rick

van Heugten Wesley van Heugten
Wauw wat een mooie woorden jongens! Het was echt een geweldige dag om vast te leggen. Mooi bruidspaar, fantastische mensen om jullie heen! Echt heel fijn.
27-11-24
10101

Op 9 september 2024 heeft Wesley onze bruiloft vastgelegd. Wat heeft hij dit prachtig gedaan! We zijn heel dankbaar voor alle mooie beelden die Wesley van ons heeft gemaakt.

Wesley is informeel in zijn contact. Dit vonden wij heel fijn. We wisten elkaar goed te vinden. Verder is hij duidelijk, professioneel en fijn in de omgang. Ook werkt hij snel! Na 2 dagen hadden wij de teaser binnen en tijdens onze huwelijksreis ontvingen we de rest van de beelden.

Wat ons betreft is het hebben van een videograaf voor een bruiloft echt een must! En als je dan een videograaf boekt, dan is Wesley absoluut een hele grote aanrader!

van Heugten Wesley van Heugten
Van begin tot einde genoten van jullie mooie dag, enorm bedankt voor deze mooie woorden. Hier gaan bruidsparen wat aan hebben bij het maken van hun keuze!
27-11-24
10101

De mooiste dag van je leven…
Dat is vaak het uitgangspunt van een trouwdag, zo was dit ook voor ons. Deze dag wil je het liefste nog 1000x herbeleven na afloop. En wat heb je hier voor nodig? Juist, een video en fotograaf, wij kwamen hiervoor al snel uit bij SC filmmedia

Waarom? Online hadden we al prachtige beelden voorbij zien komen. Daarom al snel een kennismaking gepland. Het eerste contact voelde direct al goed: de rust, het vertrouwen en professionalliteit die Wesley uitstraalt heeft ons meteen overtuigd.

Onze dag was perfect en Wesley heeft dit fantastisch weten vast te leggen. De locatie, de mensen, maar vooral het gevoel en de emotie van de bruiloft weet hij feilloos vast te leggen. Hij heeft er gevoel voor om precies de momenten die er voor ons toe deden op beeld vast te leggen. En door de ervaring die Welsey heeft weet hij ook af en toe bij te sturen waar nodig.

Wij zijn Wesley onwijs dankbaar voor het vastleggen van onze trouwdag. Langer twijfelen over het wel of niet inhuren van een videograag zouden wij zeker niet doen. En voor de aller beste moet je zeker bij SC filmmedia zijn!

van Heugten Wesley van Heugten
Wat hebben wij genoten van jullie prachtige dag. De mensen om jullie heen, de locatie, jullie zelf als stralend bruidspaar. Alles klopte
27-11-24
10101

Het was ontzettend fijn om Wesley erbij te hebben. Hij is vrolijk duidelijk en je hebt bijna niet door dat er gefilmd wordt. De film was al gemonteerd tijdens onze huwelijksreis zodat we direct bij thuiskomst de film konden kijken. Echt fantastisch!! We hebben een geweldige bruiloft gehad en dankzij de film kunnen we er van blijven na genieten!

van Heugten Wesley van Heugten
Superbedankt voor deze mooie beoordeling. De dag was fantastisch!
27-11-24
10101

Na kennismaking op de trouwbeurs een kennismaking aan huis gepland. De kennismaking en communicatie verloopt heel erg fijn en dat was eigenlijk ook zo toen jullie op onze trouwlocatie binnen kwamen voor de grote dag. Creatief en een goed beeld van het beste shot werd alles met veel zorg geregeld zonder dat het geregistreerd voelde. De beelden zijn adembenemend en bezorgen ons nog iedere keer tranen van geluk! Een echte meerwaarde als we terugkijken op onze bruiloft.

van Heugten Wesley van Heugten
Enorm bedankt voor deze mooie woorden. Wat was het belangrijk voor jullie om de dag op beeld te hebben, en wat is het fijn dat ik dit voor jullie heb kunnen doen!
27-11-24
10101

Super bekwame en mega gezellige videograaf!!
Op 22 Juni 2024 onze bruiloft gefilmd en een mega gave film gemaakt!!
Zeker een aanrader!!

van Heugten Wesley van Heugten
Dankjewel voor de mooie beoordeling!
27-11-24
10101

Wesley heeft samen met Ruben onze bruiloft gefilmd op 17 mei 2024. Na onze aanvraag werd al snel een kennismakingsgesprek gepland en ondanks dat wij zo’n 50 minuten verderop wonen, was het voor Wesley geen probleem om naar ons toe te komen. Het kennismakingsgesprek was heel erg fijn en Wesley gaf direct nog wat tips voor onze planning. We konden het ook erg waarderen dat hij aan alle kleine dingen dacht en aan ons beide toestemming vroeg om te filmen tijdens het aankleedmoment. In het detailgesprek bespraken we de laatste planning en tussendoor was Wesley steeds bereikbaar voor vragen etc. Op de dag zelf kwamen Wesley en Ruben aan en wat een heerlijk duo om de hele dag bij je te hebben. Soms merkten we niet eens dat ze echt overal bijwaren. Ze gingen perfect op in onze gasten, die ons later ook teruggaven dat Wesley en Ruben beide heel fijn in de omgang waren. Gedurende de dag was er soms even overleg nodig maar voor alles had Wesley wel een goed idee. Ook verliep de samenwerking heel fijn met onze fotografe! Tijdens de lunch met onze familie de volgende dag, ontvingen we al de teaser en met tranen in onze ogen keken we deze. Nog diezelfde avond kregen we een tweede teaser, een paar dagen later de trouwfoto en een week later ontvingen we de overige trouwfilms. Met veel plezier beleven we onze dag steeds opnieuw tijdens het kijken van de films.
Wesley (en Ruben), mega bedankt voor alles!

van Heugten Wesley van Heugten
Wauw! Wat een lieve woorden weer, wat fijn dat jullie onze aanwezigheid op deze manier hebben beleefd. Dit gaat voor bruidsparen de keuze weer wat makkelijker maken! Dankjewel!
27-11-24
10101

Wesley is een topper en verdient het zeker om kans te maken op een Award.
Hij stelt je op je gemak en geeft je niet het gevoel overhaaste beslissingen te nemen.
Na een aantal uren wisten wij dan al te beslissen dat we onze trouwdag door Wesley wilde laten vastleggen op beeld.
Wesley is fijn in omgang en tijdens de contact momenten. Bij onduidelijkheden of vragen reageerde hij vrijwel meteen. Op de dag zelf zijn ze kundig aan het werk en heb je het niet eens meer in de gaten dat je gefilmd wordt, dat noem ik vakwerk.
Toen we de beelden zagen hebben we flink wat tranen gelaten zo mooie puren beelden. Het had niet beter gekund zo blij ermee.

van Heugten Wesley van Heugten
Superbedankt voor deze review. Het was een fantastisch mooie, warme dag in het voorjaar. Alles wat jullie verdiende
27-11-24
10101

Wat is Wesley een topper! Wij zijn ontzettend blij dat we voor hem hebben gekozen als videograaf bij onze bruiloft. We zagen zijn trouwclips van vorige bruidsparen en dachten gelijk dit is onze stijl! Hij maakte ons met het eerste gesprek gelijk enthousiast en dacht met ons mee over de grote dag. Dingen waar wij zelf nog niet bij stil hadden gestaan kwamen aan bod. Het contact is vanaf het begin af aan super duidelijk. Je weet waar je aan toe bent en dat is erg fijn als bruidspaar wat al zoveel moet regelen. De dag zelf vloog voorbij. Hij dacht mee op de momenten dat we zelf even niet wisten wat het beste was en voor de rest was hij voor ons gevoel bijna onzichtbaar. Hoe bijzonder is het dan dat je de dag erna al je teaser binnen krijgt! Niets weken wachten tot je je eerste beelden hebt . We waren nog maar net thuis en we konden al nagenieten van prachtige beelden! En de beelden zelf zo scherp, zo dichtbij, hoe mooi dat hij dit kan doen zonder dat hij zelf heel de tijd in beeld bij ons is geweest. Van de vorderingen van de andere trouwfilms werden we super goed op de hoogte gehouden. En ook hier midden in het trouwseizoen, niet lang wachten en super snel binnen. Lieve Wesley jij bent echt een man van goud! Je hebt een super mooi bedrijf en wij zullen jou aan iedereen aanraden! Je hebt echt een pracht concept waar je trots op mag zijn! Heel veel geluk toegewenst en wellicht zien we elkaar nog eens!

van Heugten Wesley van Heugten
Enorm bedankt voor deze uitgebreide review. Precies zoals wij graag willen dat het bruidspaar onze aanwezigheid ervaart. Dankjewel!
27-11-24
10101

Ik zou Wesley omschrijven als een echte vakman (zonder zijn 2e shooter Kim – tevens echtgenote te kort te doen, want dat is ook echt een toppertje). Ze hebben snel door wat de wensen zijn en nemen zelf super veel initiatief, waardoor wij echt een mega gaaf eindproduct hebben ontvangen. De vele filmpjes die we ontvangen hebben toveren iedere keer weer een lach en een traan op ons gezicht. Daarnaast wisten ze ook met onze fotograaf super fijn samen te werken. Onze fotograaf was nog niet zo ervaren met bruiloften (we hebben wel echt mega gave foto’s!), maar Welsey wist haar continu op haar gemak te stellen en zorgde voor een fijne werksfeer. Buiten dit vakwerk is het grootste compliment dat je Wesley en Kim amper ziet op je bruiloft. Ze maken natuurlijke beelden en weten iedere emotie en ieder detail vast te leggen. Buiten dit alles zijn het ook gewoon super lieve fijne mensen om mee samen te werken! Het is de investering meer dan waard!

van Heugten Wesley van Heugten
Jullie dag had álles. Het was geweldig om hierbij aanwezig te mogen zijn met het mooiste doel dat wij ons kunnen wensen. Het vastleggen van deze dag voor altijd.
27-11-24
10101

Wesley en Kim, bedankt! Na de korte kennismaking op de trouwbeurs wisten wij meteen dat wij Shoot Creative Wedding wilde inhuren voor onze bruiloft. In het gehele proces is het contact met Wesley heel erg fijn. Tijdens de bruiloft hebben wij bijna niet gemerkt dat Wesley en Kim aan het filmen waren, maar alle belangrijke momenten kwamen terug in onze lange trouwfilm! Beter kan niet. Doordat je bij Shoot Creative Wedding meerdere films krijgt, kunnen wij blijven genieten van onze bruiloft. De teaser kwam zelfs al binnen twee dagen!

van Heugten Wesley van Heugten
Toppers! Dank voor deze mooie beoordeling! Fantastisch om deze dag met jullie mee te maken!
27-11-24
10101

Wesley van Shoot Creative Wedding heeft ons op onze trouwdag 13 uur lang bijgestaan, om zo de mooiste momenten vast te leggen op film. En wat is hij hier in geslaagd! We hebben van tevoren getwijfeld of een videograaf wel een meerwaarde zou zijn, maar deze twijfel bleek volledig onterecht: de diverse filmpjes zijn zo waardevol voor ons, we zijn er enorm blij mee! De professionaliteit straalt er vanaf! Wesley is ook een enorm prettige persoon om er de hele dag bij te hebben. Dat kregen we ook van onze gasten te horen, die vonden hem een leuke en geschikte kerel. Wij hebben als bruidspaar amper gemerkt dat hij bezig was met filmen, beter kun je het niet hebben. Een echte aanrader dus!

van Heugten Wesley van Heugten
Superbedankt jongens voor deze review. Wat was het een prachtige dag, met jullie als stralend middelpunt!
27-11-24
10101

Wesley is direct enthousiast en denkt onwijs goed mee over de bruiloft. Je voelt je direct op je gemak bij hem. Samen met onze fotografe heeft hij onze dag tot écht ons moment weten te maken en daar zijn we hem enorm dankbaar voor! Zijn beelden zijn zo puur en elke video is zo goed in elkaar gezet, je wilt ze blijven bekijken!

van Heugten Wesley van Heugten
Wat fijn dat jullie zo tevreden zijn! Het is ook met heel veel liefde voor jullie gedaan!
27-11-24
10101

23 december 2023 zijn wij getrouwd op het mooie kasteel Maurick. Na lang zoeken kwamen we bij Shoot Creative uit. Zij sprongen in het oog door hun persoonlijke benadering, eerlijkheid, oprechtheid en liefde voor hun vak en de mensen waar zij hun service aan aanbieden. Omdat we een kersthuwelijk hadden op een grote locatie met veel gasten veel details, veel ruimtes, live optredens, een heus script voor een acteur die de rol van Scrooge en kinderen hebben wij het uiterste gevraagd van dit top team. Zij gingen hier fantastisch mee om. Werkte enorm nauw samen met alle leveranciers, hadden oog voor ieder detail en waren warm en en oprecht vriendelijk tegen iedereen. En het eindresultaat adembenemend. Alles wat wij hebben gemist komt terug in de trailer en film, iets wat goudwaard is voor ons en waar we het team enorm dankbaar voor zijn. Zij maken iedere film uniek met het verhaal over de mensen er achter. Wij hadden ons geen betere videograaf kunnen wensen

van Heugten Wesley van Heugten
Dankjewel! Het was een fantastische dag!
27-11-24
10101

Wesley is een heel fijn en positief persoon. Hij kwam op kennismaking en de klik was er meteen! Hij is open en denkt mee. De communicatie was tussendoor ook prettig. Hij is duidelijk en deelt de nodige informatie. Zodra je vragen hebt, kun je hem altijd benaderen.
Op de dag zelf was hij ook enthousiast en dacht mee naar ideeën als het soms even iets anders moest. Hij heeft alles super mooi vastgelegd en hierdoor verschillende mooie video’s kunnen maken van onze geweldige dag!
Hij vraagt welke nummers je wil bij de video. Wij hebben hem de vrije hand gegeven en dit heeft hij mooi gedaan, het past bij ons. De video’s zijn prachtig in elkaar gezet en zo kijken wij met een grote glimlach terug op onze prachtige dag!

Wesley van Heugten
Dankjewel voor deze lieve woorden! Het was een topdag!
11-12-23
10101

Wesley heeft onze trouwdag vastgelegd. Wij kunnen na het zien van de film alleen maar zeggen dat het haast onmogelijk is om een betere videograaf dan Wesley te vinden, iemand die het voor elkaar krijgt om het gevoel van de trouwdag met alle daarbij behorende emoties te laten herbeleven. Een echte vakman en een absolute aanrader voor iedereen die een videograaf zoekt om de mooie momenten vast te leggen.

Wesley van Heugten
Wauw! Dankje voor deze beoordeling! Het is met veel passie voor jullie gedaan! Wat was het een geweldige dag!
11-12-23
10101

In één woord FANTASTISCH.
Wesley en Kim zijn erg professioneel, je hebt niet in de gate dat ze er zijn. Zo blij dat wij hebben gekozen voor een videograaf. Ik raad iedereen Wesley aan. Zo een dag vliegt voorbij en als Wesley dan zo snel aankomt met de teaser en later met de clip en film is meer dan fantastisch. Alle details die je ziet, de muziek die hij heeft gebruik het hele complete plaatje is echt top. De liefde die Wesley heeft in zijn vak zie je echt terug. Mega bedankt voor deze onwijs fijne dag

Wesley van Heugten
Dankjewel voor deze recensie. Wij hebben vanaf minuut 1 ontzettend genoten van jullie prachtige dag!
11-12-23
10101

“Bespaar nooit op het laten vastleggen van herinneringen”
Een quote die mij altijd bij zal blijven en die ik jullie allen ook écht aanraad. Lieve mensen, een ieder die dit leest neem alsjeblieft even de tijd om dit te lezen. Ik weet zeker dat je hierna zó benieuwd gaat zijn naar Wesley zijn kunst. Ja kunst, dat is hoe wij zijn werk noemen. Wesley is een ware video/film kunstenaar. Ik heb Wesley zijn werk gevonden via the perfectwedding en was direct om, mijn man twijfelde of we wel een videograaf nodig hadden op onze grote dag, want joh schat wij hebben toch een fotograaf? Na Wesley dus af te hebben gebeld, stuurde wij nog geen 24 uur later toch een app, dat wij alsnog graag kennis wilden maken. Kort erna volgde onze kennismaking. Wat een topper! Het voelde direct goed, hij is heel open, spontaan, gezellig, zo een waarvan je denkt die hoort echt bij ons, onze dag! Waar je compleet jezelf bij kan zijn. Het gesprek verliep soepel en hij noteerde direct ook alles wat wij belangrijk vinden wat wij graag terug willen zien in de video’s. Er volgden nog wat afspraken, op onze trouw locatie en het detailgesprek. Wesley is heel toegankelijk dus hadden tussendoor ook fijn app contact. Alles werd zo goed uitgelegd, wat wij alvast klaar moesten leggen bijvoorbeeld en hoe dat op beeld dan er uit komt te zien. Bij hem hadden wij oprecht het idee (al na het eerste gesprek) dit gaat gewoon helemaal goed komen. Hij weet wat hij doet, hij begrijpt wat je wilt, hij ziet direct het complete plaatje. Je kan zien dat dit vak wat Wesley uitvoert hem oprecht gelukkig maakt, hij straalt, is enthousiast en brengt dit over. Het is voor hem geen “moetje” het is echt zijn levenswerk en er is niets mooiers om te zien dat je iemand om je heen hebt op je grote dag die blij is dat hij dit prachtige kunstwerk voor jullie mag gaan maken. Ook is hij heel bescheiden, we trouwden op een dag met 30 graden, als het niet warmer was. Hij stuurt je een dag ervoor een appje: Vind je het goed dat ik een korte broek aan trek of liever een lange? Nou, dan is daar eindelijk de dag aangebroken waar niet alleen wij, maar ook hij zo enorm naar uit kijkt. Het voor altijd vast leggen van alles waar je ooit van hebt gedoomd. Hij kwam samen met een collega, dus met twee personen komen zij jouw dag vast leggen. Hoe fijn is dat?! Geloof mij, ons, geen moment wordt gemist die dag! Wij hadden bijvoorbeeld na onze ceremonie afgesproken dat we dan even na het taart moment een uurtje foto’s zouden gaan maken en natuurlijk materiaal zouden schieten voor onze trouwfilm, dat betekende dat wij 1 uur bij de borrel niet aanwezig zouden zijn met onze dag gasten, maar….. doordat zijn collega op onze locatie is gebleven heeft hij heel de borrel lang super beelden gemaakt, van alle gasten, de gezelligheid, de sfeer, alles! Dus ondanks dat wij daar zelf niet bij zijn geweest. Hebben wij in onze trouwfilm alsnog dit moment mee kunnen maken en hebben we helemaal niéts gemist van onze dag! Dit is toch fantastisch?! en dan even niet te vergeten die drone…. die beelden.. on-ge-kend dit is zo ongelooflijk mooi! De locatie van bovenaf zien, een shot dat we samen weglopen op onze shootlocatie, dit geeft zo’n enorm mooie en bijzondere dimensie aan je trouwfilm. Dan Wesley, die gefocuste maar onwijs gezellige man die je op je erbij dag wilt hebben los van zijn videoskills, maar waar is hij? Precies.. dan komen we op het punt dat Wesley en zijn collega’s gewoon compleet onzichtbaar zijn op je dag! Dus mocht jij, mochten jullie cameraschuw zijn en daarom twijfelen over het feit dat je het wel “fijn” vind dat je een hele dag wordt gefilmd dan mag je bij deze je twijfels laten vallen, want écht écht, doordat zij zo secuur zijn in hun stappen die ze nemen, de plekjes waar ze zitten, waar ze staan, heb jij niet door dat ze er zijn en dat zorgt er dus voor dat je 100% jezelf kan zijn en je echt jezelf niet ongemakkelijk hoeft te voelen. De dag is voorbij, je gaat in bed liggen, wordt wakker en dan denk je.. jemig wat hebben we eigenlijk allemaal meegemaakt? Het gaat allemaal zó snel voorbij zo’n dag. Je wordt geleefd, en ja hoor weer een onderscheiding die Wesley verdient, “TEASERTIME”. De dag na onze bruiloft kregen wij een teaser van onze dag! Kippenvel, tranen, geluk en blijdschap. Dit is gewoon ONZE dag, wat was het mooi! Je zit je dus niet weken of maandenlang af te vragen hoe je dag eigenlijk allemaal is verlopen of delen die je mist omdat het allemaal zo snel ging, want jouw teaser wordt binnen no-time geleverd en wat voor een, alle bijzondere onderdelen worden gewoon verwerkt binnen ongeveer 1 minuut, hoe het kan? Dat kan natuurlijke alleen deze vakman op deze manier.
En dan….. het moment waar je samen met je man/vrouw reikhalzend naar uit hebt gekeken, de aflevering van jullie trouwfilm. Je zou het naar deze review niet zeggen, maar echt géén woorden voor. Wesley, kwam onze trouwfilms afleveren op een USB stick, die onwijs mooi was ingepakt door zijn vrouw. Wat een extra leuk cadeau zo om te krijgen. We pluggen de USB in de tv, drukken op de play en boem… compleet, ongeloof, vol emotie, vele tranen, ahhh’s en ohhh’s en kijk nou’s vliegen in het rond.. Een grote lach en tranen van geluk. Dit, deze trouwfilm, van onze dag, onze ongelooflijk bijzondere, geweldige dag is alles en zoveel meer dan wij ooit van hebben kunnen dromen. On-ge-looflijk. Alles klopt, niets mist, alle extra’s die gewoon niet te bevatten zijn die je terug gaat zien. De muziek keuze, de opbouw in muziek en moment van de film. Je wordt compleet meegenomen, je wordt betoverd, je wordt erin gezogen om compleet overdonderd van geluk de trouwfilm te eindigen. Bewegende beelden, van alles en iedereen die je lief hebt, die jou lief is, mensen die jouw dag extra mooi hebben gemaakt, die ene traan, die ene lach, de geloften die je eindelijk terug kunt horen op een rustige manier zonder die zenuwen van de dag, dat ene grapje dat te horen is, dat moment dat je je opa en oma samen ziet lachen, je kindjes waar je mee proost en hun best doen op het tekenen van de trouwaktes, die ene knipoog, die ene handbeweging, het zwieren van je jurk op het feest, de blikken van iedereen als je binnen komt.. jouw vrienden/familie/collega’s die dansend en vol plezier het feest beleven… ga zo maar door. Dit is niet te zien op alleen foto’s. Het gevoel, deze herinnering, blijft voor altijd. Je plugt je USB in, de muziek start en ja hoor, je bent er weer, daar, bij dat ene moment, dat ene gevoel, jullie dag voor altijd en eeuwig en langer. Dankzij deze ongelooflijke vakman, filmkunstenaar, topper Wesley (en collega’s) Voor altijd in ons hart, en voor eeuwig dankbaar zijn wij jou Wesley! en nogmaals aan een ieder die dit leest, die mijn review compleet heeft gelezen. Je voelt het hé? Dit wil je!
Je weet Wesley te vinden en anders neem nog maar eens een kijkje op zijn website en laat je betoveren door zijn kunstwerk! Ik sluit af waar ik deze review mee ben begonnen. “Nooit, maar dan ook nooit besparen op het laten vastleggen van herinneringen”!

Wesley van Heugten
Sprakeloos! Het is haast een boek maar wat laat je geweldig zien waar ik voor sta op zo’n dag. Jullie zijn een topstel en ik heb met veel liefde jullie trouwfilms vastgelegd!
11-12-23
10101

Wat is dit een groot feest om Shoot Creative Wedding als onderdeel te hebben mogen ervaren op onze dag en alle dagen ervoor en erna!

Wat een aanvulling in de weg ernaar toe, de dag zelf en erna! Het voor genieten kon beginnen met de enthousiaste en betrokken manier van kennismaken! Wesley is een gedreven en kundige professional die onze dag met een lach en een traan laat na genieten! Wat een prachtige beelden en mooie muziek, elke keer weer opnieuw laat ik het iedereen met trots zien hoe mooie beelden Wesley en Kim hebben gemaakt!

Wesley van Heugten
Enorm bedankt voor deze review! Het was fantastisch o jullie mooie dag vast te leggen!
11-12-23
10101

Wat een vakman! Ben je op zoek naar een videograaf, zoek niet verder! Wesley heeft onze bruiloft vastgelegd en dat heeft hij prachtig gedaan!

Het begon met de kennismaking. Hij komt thuis langs, luistert naar je wensen, komt met eigen ideeën en geeft ook tips. Hij voelt goed aan wat je als bruidspaar wilt (en ook wat je juist niet wilt).

Op de dag zelf is Wesley eigenlijk onzichtbaar aanwezig. Hij valt niet op, maar is wel in staat om alles vast te leggen. Een mooi detail: ons zoontje had een kleine gedichtje voorbereid en het was prachtig om te zien hoe Wesley hem even geruststelde tijdens het opspelden van de microfoon.

De dag na de bruiloft hadden we al de teaser. Wat perfect is, omdat je zo de dag na de bruiloft al extra kan nagenieten. De andere films, met zelfs nog een extraatje, hebben we binnen 4/5 weken gekregen.

Hoe Wesley onze bruiloft heeft vastgelegd is prachtig: de kleine details, de ceremonie, de gasten, het feest, het eten, etc. Gewoon geweldig. Ook de muziek onder de films is zorgvuldig uitgekozen (waarbij Wesley ook vraagt naar je eigen muzieksmaak/keuze).

We hebben de films inmiddels aan verschillende mensen laten zien en iedereen is super enthousiast. Zelfs mensen die niet op onze bruiloft waren, waren tot tranen toe geroerd. Dat geeft de kracht van de bewegende beelden weer.

Een videograaf tijdens de bruiloft is echt een aanrader en wij raden zeker Wesley aan! We kunnen met zekerheid zeggen dat je daar geen spijt van gaat krijgen.

Wesley van Heugten
Wat een topgezin zijn jullie! Ik heb genoten van jullie dag en het was geweldig om voor jullie de trouwfilms te maken!
11-12-23
10101

via via kwamen wij in contact met wesley van Shoot Creative. We hadden al veel positieve verhalen gehoord en bij het zien van zijn site en een persoonlijk gesprek waarvoor hij speciaal naar ons huis kwam werden wij nog enthousiaster. De voornaamste reden dat wij onze bruiloft wilde vastleggen was met name om een mooie herinnering voor onze kinderen te kunnen vastleggen en dat is Wesley (en zijn second shooter Kim) uitermate goed gelukt! Wow wat zijn wij onder de indruk van de film!! Bewegende beelden met muziek, geloften en speeches roepen veel meer emoties op en brengen je meteen terug naar het moment! De teaser die wij de volgende dag ontvingen, de trouwclip en volledige film waren boven verwachting en het bekijken leek op een complete herbeleving van de dag! Zowel voor ons als vrienden en familie was dit enorm leuk om te zien! Het is ongelofelijk hoeveel details Wesley en Kim op beeld hebben weten te vangen, dit is echt elke cent waard en wij kunnen iedereen aanraden om aan jezelf kado te doen!
Tijdens de bruiloft ga je op in de dag en komt er veel op je af, daardoor mis je ook veel momenten en kun je niet overal tegelijk zijn. Deze beelden geven ons het gevoel dat we niets gemist hebben en we zien hoe onze dierbaren hebben genoten! Herinneringen om voor altijd de koesteren. De kracht van Wesley en Kim zit hem in de voorbereiding, afstemming op elkaar, deskundigheid, betrokkenheid om naar onze wensen te luisteren maar ook snel te kunnen schakelen op de dag zelf EN we hebben helemaal niet het gevoel gehad dat er een camera bij was! Bij twijfel: vooral BOEKEN!!

Wesley van Heugten
Superbedankt voor deze mooie beoordeling! Geweldig om deze trouwfilms voor jullie te kunnen maken!
11-12-23
10101

Onze trouwdag is door Wesley op een geweldige manier in beeld gebracht. Wesley wist als geen ander hoe hij onze droomdag op de mooiste manier kon vastleggen. Het is net alsof we naar een professionele film kijken, waarin wij de hoofdrolspelers zijn.

Omdat wij zelf ook vaak video’s bewerken waren wij in de aanloop naar onze bruiloft vrij kritisch bij het uitzoeken van een videograaf. Voor het moment dat we Wesley ontmoetten waren we eigenlijk van plan om geen videograaf te boeken omdat we bij veel verschillende videografen ‘montagefoutjes’ zichtbaar waren. Tot wij Wesley zijn werk zagen en we eigenlijk direct verkocht waren. Zijn promotievideo was echt on point! Zelfs de bewegingen in zijn shots waren afgestemd op de muziek. Wij waren direct enthousiast over zijn ‘kloppende’ video montage en nadat we hem gesproken hadden waren onze twijfels geheel weggenomen.

De beelden zijn van hoge kwaliteit. Elk detail en elke emotie is helder vastgelegd. Wesley was niet alleen een uitstekende videograaf, maar ook een prettige persoon om op onze bruiloft erbij te hebben. Hij was professioneel, vriendelijk en voelde ons goed aan, waardoor we ons ontspannen voelden en er tussendoor zelfs ruimte was voor humor. Ook de gasten waren erg te spreken over Wesley zijn persoonlijkheid. Dat hij en zijn second shooter ook nog eens in themakleding op het avondfeest kwamen, was een leuke verrassing!

We zijn Wesley erg dankbaar voor een blijvende herinnering aan onze droomdag!

Wesley van Heugten
Wauw! Enorm bedankt voor deze mooie woorden. Jullie dag was vet! Een eer om mee te maken en voor jullie de trouwfilms af te leveren!
11-12-23
10101

Wij zouden Shoot Creative Wedding zonder enige aarzeling een 11 op 10 geven als dat mogelijk was. Er zijn gewoon geen woorden die volledig kunnen beschrijven hoe dankbaar we zijn dat Wesley onze speciale dag heeft vastgelegd op film.

Vanaf het allereerste contact met Wesley voelden we ons meteen op ons gemak. Hij was niet alleen professioneel, maar was ook bereid om aan onze grote wens te voldoen om een ‘same day edit’ te maken, zodat we onze avondgasten op de bruiloft al konden trakteren op een teaser van onze prachtige dag. Wesley stond er meteen voor open, en dat gaf ons 100% vertrouwen dat het een groot succes zou worden.

Wat het contact nog specialer maakte, was dat Wesley bij ons thuis langskwam voor zowel het kennismakingsgesprek als het detailgesprek en dit terwijl hij in Best woont en wij naast Rotterdam. Deze persoonlijke aanpak maakte ook echt het verschil voor ons en versterkte ons vertrouwen nog meer in zijn werk.

Op de grote dag zelf kwam Wesley samen met zijn vrouw Kim en werkten ze als een perfect team. Ze waren onopvallend aanwezig, maar slaagden er toch in om de meest prachtige momenten vast te leggen. Voordat we ook maar één shot van de beelden hadden gezien, waren we Wesley en Kim al enorm dankbaar voor alles wat ze deden. Ook van onze gasten kregen we gedurende de dag al reacties over de vriendelijkheid en professionele aanpak van Wesley en Kim.

Maar het hoogtepunt was absoluut de start van onze feestavond, toen onze video op groot scherm werd afgespeeld. De tranen vloeiden niet alleen bij mij, maar ook bij veel van onze gasten. Het was zo’n gaaf moment dat we voor altijd zullen koesteren.

Binnen 4 weken kregen we de overige films toegestuurd. In totaal heeft hij 5 (!!) prachtige video’s voor ons gemaakt. Stuk voor stuk rakelen ze weer zoveel emoties bij ons op, en vooral de langere films geven zo’n goed beeld weer van hoe de gehele dag is geweest. Buiten dat Wesley kneitergoed werk aflevert, levert hij ook nog eens onwijs veel films, waar hij zich in onze ogen mee onderscheidt van andere videografen.

Als er één onmisbare aanbeveling is die we aan andere bruidsparen willen geven, dan is het wel dit: kies voor een videograaf, en niet zomaar een, maar voor Shoot Creative Wedding. Ze hebben onze verwachtingen overtroffen en hebben onze herinneringen aan deze dag voor altijd levendig en prachtig vastgelegd.

Dikke dikke credits naar jou Wesley. Heeel erg bedankt! Veel liefs, Declan en Britt

Wesley van Heugten
Wauw! Wat een prachtige woorden in de recensie! Echt, zo mooi om te lezen! Enorm bedankt, dit gaat mij en vooral toekomstig bruidsparen enorm helpen Ik heb het het met heel, heel veel liefde voor jullie gedaan! Een topstel! Heel veel geluk in de toekomst en bedankt voor het vertrouwen! ❤️
18-09-23
10101

Wauw, wat zijn wij blij met alle video’s die Wesley voor ons gemaakt heeft! In elke video herbeleven we onze trouwdag met een lach en een traan. Het is prachtig om op zoveel verschillende manieren beelden te hebben die we terug kunnen kijken. Het brengt het gevoel van die dag weer helemaal terug en we genieten elke keer weer als we alles bekijken. Het wordt elke keer ook nog eens mooier, omdat je steeds weer andere dingen ziet. Niet alleen wij, maar ook onze gasten vinden de video’s geweldig. We vinden het ontzettend knap dat Wesley zoveel details heeft vastgelegd naast de grote lijnen van de dag. De beelden zijn super scherp en hebben een hoge kwaliteit. Bovendien vonden wij het een grote meerwaarde hebben dat hij zijn drone op verschillende momenten heeft kunnen gebruiken, want dat geeft fantastische beelden.
Daarnaast hebben we de passie van Wesley voor zijn werk op elk moment dat we contact hebben gehad gevoeld. Op de trouwdag zelf was hij er van ’s ochtends vroeg tot en met de avond en zijn aanwezigheid was erg fijn. Wesley heeft veel ideeën, is gezellig om erbij te hebben, maar bovenal onzichtbaar gedurende de dag (in positieve zin natuurlijk). Ondanks dat hij er de hele tijd was en echt alles heeft vastgelegd hebben we geen één moment het gevoel gehad dat we werden gefilmd. Het contact met onze ceremoniemeesters ging top en we horen van heel veel gasten dat hij prettig aanwezig was. Wij zijn enorm blij dat we Wesley zijn tegengekomen en hij onze dag heeft vastgelegd. Hij is een echte vakman en we raden hem aan iedereen aan. Nogmaals enorm bedankt voor alles!

Wesley van Heugten
Het was een fantastische dag, jullie zijn een prachtig stel. Heel veel geluk samen en bedankt voor de mooie beoordeling!
18-09-23
9,5101

Fijn, soepel en spontaan contact met Wesley. Heeft veel ideeën over mooie beelden en bewaard de rust voor en tijdens de trouwdag. Tijdens de trouwdag heb je niet het idee dat je gevolgd of gestuurd wordt en toch wordt alles vastgelegd. Heeft goed geluisterd naar de wensen en ook hier voorstellen gedaan om het goed vast te leggen. Het videomateriaal werd in een mooie verpakking geleverd.

Wesley van Heugten
Bedankt voor deze mooie review! Veel geluk samen!
06-09-23
10101

Wesley, onwijs bedankt voor de mooie films en jouw bevlogenheid!
Enorm blij zijn wij met de 5 video’s, stuk voor stuk prachtig. 
Wij blijven maar kijken en genieten, zo ook de rest van de familie!
De mooiste beelden komen voorbij en op de kleinste details heb je gefocust! Het is ook echt zoals het was en bij ons past.
Wij willen jou zeer bedanken voor het fijne contact, jouw gezelligheid en het mooie eindresultaat!

Wesley van Heugten
Jullie zijn den topstel! Bedankt voor de mooie beoordeling!
27-08-23
10101

Wij zijn omver geblazen door de creativiteit van Wesley…. Onze eerste kennismaking op een trouwbeurs was onvergetelijk en we hebben hem daar ter plekke geboekt. Vol vertrouwen in wat hij ons daar liet zien en zijn enthousiasme in wat hij op onze trouwdag voor ons kon betekenen. De aanloop naar onze grote dag hadden we veel contact en konden we alle vragen stellen. Hij kwam aan huis om de locatie te bekijken en besprak met ons alle mogelijkheden. Hij gaf toen al aan dat hij samen zou komen met zijn vrouw kim, die hem helpt waar nodig. Op de dag zelf op 23.06.23 heeft hij samen met Kim alles prachtig vastgelegd en waren ze onzichtbaar aanwezig daar waar ze moesten zijn. Er was een goed contact met onze ceremoniemeester waardoor alles vlekkeloos verliep. Van s’morgens vroeg tot laat in de nacht waren ze er samen om onze mooie dag te filmen. De dag na de bruiloft kwam er al een eerste sneakpreview en volgde er ook snel een langere filmversie met door Wesley gekozen muziek die er wel leek voor te zijn geschreven. De lange film is adembenemend mooi geworden en elke keer als we kijken zien we weer iets nieuws. Wij zijn meer dan blij en trots dat we voor Wesley hebben gekozen en bevelen hem dan ook van harte bij iedereen aan. Kies voor Shoot Creative Wedding en je zult voor de rest van je leven je mooie dag op een prachtige manier in beeld en geluid herbeleven. Nogmaals dank Wesley en Kim

Wesley van Heugten
Enorm bedankt voor deze mooie review! Het was geweldig om jullie prachtige dag tot in detail vast te leggen!
27-08-23
10101

door wesley kunnen we iedere dag onze bruiloft opnieuw beleven. Echte emoties worden vastgelegd, de mooiste momenten worden uitgelicht en het verhaal van je bruiloft wordt verteld. daarnaast is wesley prettig in de omgang. weet gehoor te geven aan je wensen en speelt feilloos in op situaties.

Wesley van Heugten
Bedankt voor deze mooie woorden! Het was een topdag!
27-08-23
10101

Wat een toevoeging was dit op onze dag! Wesley en Kim hebben onze bruiloft vastgelegd. Wij houden helemaal niet van een camera op ons gezicht maar we hebben ons geen seconde ongemakkelijk gevoeld. Wat een fijne en kundige videograven zijn dit. De filmpjes zijn voor ons onbetaalbaar: alle mensen waar we van houden zijn op bewegende beelden vastgelegd. ‘Onze’ muziek is gebruikt, Het resultaat is echt helemaal wij. Goud!

Wesley van Heugten
Bedankt voor deze mooie review! Het was ondanks de warmte écht een feest om deze dag met jullie te mogen meemaken!
09-07-23
10101

“! Wat is Wesley een vak man !
Passie in zijn werk, dat straalt hij ook uit.
2 jaar terug de keuze genomen en wesley geboekt. Naar enkele gesprekken, contact houdend.
Wist hij al snel wat wij wilde, en hielp ons om onze ideeën uit te laten komen.
Een boot, auto’s, niks was hem te gek !
Hij geeft veel tips en denkt graag mee Zo fijn, want zeg eerlijk wat een geregel een bruiloft Haha Ook op de trouwdag zelf, wesley was echter een gast dan een videograaf ! Geen gedwongen sfeer, niks verplicht, niet gemaakt maar gewoon zoals wij/iedereen was. Zelfs de bruid erop wijzen om te genieten en de zorgen los te laten.. Ik kan een A4 vol schrijven hoe blij wij waren met wesley!
De filmpjes, erg emotioneel. Veel huilende familieleden/vrienden op De bank Iedere keer kijkend komen de kippenvel! Elk moment, alle emoties, het feest. Je voelt de trouwdag weer opnieuw terug beleven in zijn gemaakte film. Onze trouw film!!
Bedankt wesley, je bent een topper !
Wij raden jou zeer zeker bij IEDEREEN aan.”

Wesley van Heugten
Wat een gave en warme dag was dit! Blij dat we dit voor jullie hebben kunnen vastleggen! Bedankt voor de mooie review!
27-08-23
10101

Op korte termijn plek voor onze grote dag vrij kunnen malen. Super fijne kennismaking gehad, een klik was er direct. En dan nog het eind resultaat, echt prachtig!
Prachtige herinnering van onze dag!

Wesley van Heugten
Superfijn dat ik voor jullie toch nog een last-minute trouwfilm heb kunnen maken! Dankjewel voor deze beoordeling!
04-07-23
10101

Toen wij een trouwdatum hadden geprikt waren wij er al vrij snel uit dat wij graag een video van onze dag wilden laten maken. Maar hoe kies je nu de juiste uit al het aanbod wat je online kan vinden? Tijdens een speelafspraak van onze dochters raakte ik aan de praat met Wesley van Shoot Creative en hebben wij een vrijblijvende afspraak met elkaar gemaakt. Wesley liet zijn werk aan ons zien en vertelde ons wat zijn werkwijze was. Omdat wij beiden onder indruk waren van het werk van Wesley hebben wij besloten om met hem in zee te gaan. En wat een goede keuze is dat geweest! Een paar weken voordat we gingen trouwen hebben we samen onze trouwdag doorgenomen en Wesley wilde exact weten wat de planning was. Wij hadden een aantal bijzondere dingen geregeld (vuurwerk, goochelaar, politiebegeleiding, live muziek) en Wesley werd er zichtbaar helemaal enthousiast van. Super leuk om te zien als iemand zo gepassioneerd is in zijn werk. Omdat er zoveel geregeld was om vast te leggen zou hij samen met zijn vrouw komen. Tijdens onze trouwdag op 20 mei 2023 kwam Wesley exact op tijd en samen met zijn uiterst vriendelijke vrouw op de locatie aan. Het eerste half uur merkte ik heel erg goed dat er een camera op me gericht stond. Na een half uurtje raakte ik eraan gewend en daarna ben ik er niet meer mee bezig geweest. Aan het einde van de dag hebben wij ons zelfs afgevraagd of hij wel genoeg beelden had. Nou, dat had hij genoeg! Hij heeft werkelijk alles perfect vastgelegd. De voorbereidingen met oog voor detail en leuke shots van onze dochtertjes. De trotse blikken van mijn ouders maar ook het plezier wat we samen hadden heeft hij met zijn camera gevangen. Tijdens de ceremonie heeft hij de emotie maar ook zeker de liefdevolle blikken vastgelegd. Zo mooi! Met een drone heeft hij mooie shots van de omgeving en van de rit naar de trouwlocatie gemaakt. Onze opening van het feest was een spectaculaire gebeurtenis waar een hoop bij kwam kijken (spots, rook en vuurwerk) ook dit is vanuit verschillende hoeken perfect vastgelegd. Wat een vakman! We hebben nu verschillende compilaties gekregen. Fijn dat je een hele korte hebt die je zo snel even aan iedereen kan laten zien. De lange versie is onze favoriet. Als we deze film kijken beleven we onze trouwdag weer helemaal opnieuw. Wesley heeft onze muziek onder de verschillende fragmenten gezet, wat de video helemaal afmaakt. Ik ben niet zo snel onder de indruk maar het werk wat Wesley aflevert is echt vakwerk. Daarnaast is Wesley ook nog eens een hele aardige gast die je er graag bij hebt. Wij zijn enorm blij dat wij voor Shoot Creative hebben gekozen.”

Wesley van Heugten
Wauw! Enorm bedankt en wat mooi dat wij deze dag voor jullie op beeld hebben mogen vastleggen!
27-08-23
10101

Al tijdens de kennismaking was de klik met Wesley er meteen! Heldere uitleg, denkt goed met je mee over de mogelijkheden die er zijn en voorziet je meteen van tips. Dat wil je als bruidspaar! Samen met zijn echtgenote heeft hij onze dag echt perfect vastgelegd. Wat een topteam is dat. Ik voelde aan alle kanten dat het resultaat fantastisch zou worden. Dat werd ook bevestigd! Door de teaser kwam meteen het gevoel van die dag al naar boven! Toen al alleen maar complimenten ontvangen! Als dit maar een minuut was van alle beelden, hoe gaaf zou dan het eindresultaat dan wel niet moeten zijn? Nou ERG gaaf! Wat een prachtige reportage van een fantastische dag! Veel kleine details mooi vastgelegd, de emoties zeer goed begrepen en weergegeven.
De tissues waren bij het kijken van de film weer nodig hoor. De meerwaarde van Wesley als videograaf is echt de fantastische herinnering die hij voor ons gemaakt heeft. Een geweldig naslagwerk. Ik gok dat we de film nog vaak zullen bekijken.
Wij kunnen Wesley echt aanraden!!

Wesley van Heugten
Wow! Heel erg bedankt voor deze mooie beoordeling! Wat was het me ook een geweldige dag! Blij dat ik dit zo voor jullie heb mogen vastleggen!
08-06-23
Pink Lemon Cards