Voor een levendige heldere en kleurrijke trouwreportage ben ik jullie graag van dienst! Ben je op zoek naar vrolijke, blije en emotionele foto's met veel spontaniteit, zoek dan niet verder.

Alle informatie en inspiratie vinden jullie op mijn website www.lexensing.nl en op mijn Instagram;

https://www.instagram.com/lex.ensing.photography/

Ook te huur bij mij; mijn super originele photobooth in een oude veetrailer!
https://www.instagram.com/photoboothwillem/

8 Ervaringen

9,9101

Leuke, enthousiaste en ontspannen fotograaf. Positieve energie en gaat mee in de flow van de dag, waarbij je zijn aanwezigheid nauwelijks opmerkt (in positieve zin). Al met al erg prettig, paste goed bij ons!

10101

We hadden niet veel verwachtingen maar dit hadden we niet verwacht zo mooi en zo mooi ingedeeld prachtig fotoalbum
En de trouwdag zelf konden we ons geen betere fotograaf wensen twijfel je ? Kies voor Lex !

10101

Perfectie tot in de kleinste details, , wist iedereen perfect te vermaken waardoor de fotos echt memorabel waren , ikzelf ben deze man echt dankbaar hoe hij stressvolle momenten in een leuke sfeer veranderde waarbij het zelfs leuk werd de fotomomenten , super professioneel !!!!!! Dank je voor deze dag vast te leggen lex !

10101

Super toffe dag gehad op 2-9-2024 samen met Lex, wat een ontzettend fijne fotograaf! Mooie foto’s en ook nog eens een top trouwboek! Bedankt Lex!

10101

Wij zijn heel erg blij met de foto’s die Lex gemaakt heeft op onze trouwdag. Super gezellige fotograaf waar we een goede klik mee hadden en de gasten op de bruiloft ook. Lex heeft goed oog voor detail en dat zie je terug in de foto’s.

10101

Wij zijn ontzettend blij met onze prachtige trouwfoto’s gemaakt door Lex. Lex is een top fotograaf en heel fijn om erbij te hebben op de huwelijksdag. Hij maakt iedereen aan het lachen en weet alle mooie momenten perfect vast te leggen. Nogmaals dank!

10101

We konden ons geen betere fotograaf wensen. Zeer persoonlijk. Prachtige foto’s. Heeft onze dag perfect gemaakt. Zeer gezellig. Met Lex was het feestje compleet en alles prachtig vast gelegd. Zo fijn dat we op de avond zelf al een wat foto’s hadden om aan de gasten te zien. Dat we zo mooi, dan weet je gelijk dat goed is. Alles snel geleverd en mooi boek is ook in de maak. Daarnaar gebruik gemaakt van Willie. Super leuke photobooth, groot succes. Gasten waren niet uit de paarden trailer te kregen. Na die tijd kun je ook nog digitaal van de foto’s genieten. Lex krijgt van ons een 10!

10101

Afgelopen juni was Lex de fotograaf bij onze trouwerij, iedereen was enthousiast! Lex is spontaan en vrolijk, waarbij hij met grapjes iedereen lachend op de foto’s krijgt. We zijn ontzettend blij met het resultaat van de foto’s, waarbij Lex ook een prachtig fotoboek heeft gemaakt.

Pink Lemon Cards