Veel bruidsparen zijn op zoek naar een betekenisvol, bruikbaar en stijlvol bedankje voor hun gasten. Een klein gebaar dat laat zien hoeveel hun aanwezigheid wordt gewaardeerd. Met mijn kaarsen bied ik precies dat: een persoonlijk en duurzaam aandenken dat gasten mee naar huis nemen en nog lang kunnen gebruiken.

Wat leuk dat je nieuwsgierig bent naar De Vurige Vos! Mijn naam is Roxette en vanuit mijn creatieve hoekje in Voerendaal, Zuid-Limburg, maak ik met veel liefde en zorg handgemaakte kaarsen van duurzame koolzaadwas. Wat ooit begon als een rustig avondritueel groeide al snel uit tot een passie die ik graag met anderen wilde delen. Zo ontstond De Vurige Vos – een naam die verwijst naar onze familienaam én het warme, vurige licht van een brandende kaars.

Elke kaars wordt door mij met de hand gegoten, in kleine oplages, en kan volledig afgestemd worden op jullie bruiloft. Denk aan het kiezen van een vorm, kleur, verpakking of label dat past bij jullie thema of verhaal. Zo ontstaat er een uniek trouwbedankje dat niet alleen mooi oogt, maar ook symbool staat voor warmte, verbinding en jullie liefde.

Wat De Vurige Vos bijzonder maakt, is de combinatie van sfeer, symboliek en duurzaamheid. Ik werk uitsluitend met koolzaadwas: een plantaardig, milieuvriendelijk en schoon brandend alternatief. Dat maakt mijn kaarsen niet alleen stijlvol, maar ook een bewuste keuze voor bruidsparen die oog hebben voor kwaliteit en beleving.

Laat jullie liefde voortleven in het zachte licht van een kaars – een blijvende herinnering voor jullie én jullie gasten.

Liefs,
De Vurige Vos

9 Ervaringen

10101

Super leuke verzorgde site met een ongelooflijke colletie met liefde gemaakte kaarsen voor een leuke prijs.
Worden leuk ingepakt zodat het geschikt presentje is als je op bezoek gaat.
Dankjewel🤪

10101

In één woord geweldig!
De Vurige Vos heeft ons fantastisch geholpen met het bedenken en maken van onze trouwbedankjes.
Wij en onze gasten zijn heel enthousiast en zeer
tevreden met de bedankjes.

10101

Geweldige kwaliteit en met veel zorg gemaakt. Altijd super tevreden met haar kaarsen. Bovendien is de service fantastisch: snel, duidelijk en heel klantvriendelijk. Ik kan iedereen van harte aanraden om haar producten te bestellen. Een absolute topper!

10101

Toen ik ze zag was ik meteen verkocht. Ondertussen koop ik voor elke gelegenheid nieuwe kaarsen voor mezelf of als cadeau 🎁

En dan hebben we het nog niet over het creatieve brein hierachter gehad. Z’n lieve en zorgzame vrouw die hier haar energie in steekt 💕

10101

Geweldige kaarsen! Heel veel keuze en heel vaak een nieuwe collectie!

10101

Als je iemand een leuk cadeau wilt geven of je hebt een bruiloft of een babyshower, dan beveel ik de kaarsen van de Vurige Vos aan.
Ze zijn mooi, uniek en heel erg leuk verpakt.
Echt een aanrader.

10101

Mooie zelf gemaakte kaarsen, die passen bij het seizoen of voor speciale gelegenheden.
Via een duidelijke site kan je de kaarsen uitzoeken, bestellen en betalen.

10101

Wij zeer tevreden met de kaarsen die ze gemaakt heeft voor ons. I.v.m. ons 15 jarige opvang heeft ze voor ons 25 vrouwtjes en kindjes gemaakt . De ouders vonden het een geweldig idee.

10101

Leuke ontwerpen en thema’s.
Altijd bereid om aan je wensen (bijv. kleur/ontwerp) te voldoen of mee te denken naar een oplossing.

Pink Lemon Cards